Потреба в організації віддаленого доступу, що виникла на фоні карантину, показала, що багато компаній не готові захистити свої дані в таких умовах. Багато ресурсів, які забезпечують дистанційний доступ до робочого комп'ютера, не гарантують безпечне їх використання. Хакерам відкриваються нові можливості для злому мереж, викрадення особистих даних і секретної інформації.

 

І так як восени прогнозують нову хвилю захворювань, а значить і повернення самоізоляції, то у компаній залишається вкрай мало часу, щоб вирішити питання безпечного використання віддаленого доступу.

 

Компанія Check Point зі свого боку може запропонувати вирішення цього питання за допомогою використання продуктів, кожен з яких зробить свій вагомий внесок в кібербезпеку підприємства.

 

Remote Access VPN

 

 

Віддалений доступ корпоративного рівня, який дозволить вашим співробітникам безпечно підключатися до мережі та додатків, таких як електронна пошта та електронний документообіг.

SandBlast Agent (Endpoint Security)

 

Перевірка робочих станцій на наявність оновлень і відповідність політиці віддаленого доступу. Захист від будь-яких шкідливих програм, у тому числі нульового дня, фішингу, мережевих атак й інших кіберзагроз.

    Mobile Security

 

Перевірка статусу телефонів і планшетів на iOS і Android при підключенні до пошти та інших корпоративних ресурсів, захист від вірусів, фішингу, перехоплення трафіку й інших атак.

SandBlast Network

Пісочниця зі стійкістю до ухилень

Захист від загроз SandBlast Network використовує емуляцію загроз і перевірку на рівні процесора для максимального захисту від невідомих шкідливих програм

Check Point захищає компанії від кібератак п'ятого покоління і атак нульового дня.

 

SandBlast Network - комплексне рішення захисту від мережевих загроз. Воно виявляє шкідливі програми зі спробами ухиляння, забезпечує захист організації від загроз і сприяє продуктивності користувачів. SandBlast Network також контролює безпеку загальнодоступного контенту і відсутність у ньому шкідливих програм.

Усунення загроз

 

Це унікальна можливість використовувати розширений захист від мережевих загроз, усувати потенційні загрози та надавати користувачам безпечні файли

    Запобігання на практиці

 

Використовуйте захист від мережевих погроз SandBlast Network для безперервності бізнес-процесів без ризиків

Управління кібербезпекою

Управління кібербезпекою R80.30 забезпечує централізоване управління всіма мережами і хмарними середовищами, що підвищує операційну ефективність і знижує складність управління безпекою.

Неперевершене управління безпекою

Уніфіковані політики, єдина консоль, ефективність роботи. Усі точки входу контролюються з одного місця

Експертиза та аналіз загроз у реальному часі

 

Кореляція мільйонів записів у файлах журналів для відстеження важливих подій і визначення стану безпеки та тенденцій

    Сучасна перевірка SSL

 

Нові, заявлені на патент, технології безпеки транспортного рівня, що дозволяють проводити аналіз трафіку з шифруванням SSL

Залишайте заявку на консультацію,
щоб дізнатися більше про можливості
організації безпечного віддаленного доступу разом із
Check Point
 

Київ, вул. Підгірна, 7/36-А

+380 (44) 489 32 25