Карантин диктує свої правила, у рамках яких бізнес не може просто очікувати завершення несприятливих обставин і повернення співробітників на робочі місця.

  

Для збереження звичайного робочого процесу потрібно шукати альтернативні підходи, основним серед яких є віддалена робота.

    

Технології віддаленого доступу пропонують більш оптимальний підхід, що дозволяє працівникам у разі надзвичайної ситуації працювати в тому ж режимі, що і зазвичай, навіть при зміні місця розташування, мережі або пристроїв.

   

Завдяки безперебійному доступу до своїх звичних додатків, даних і сервісів соціальної взаємодії персонал і підрозділи:

   

  • не мають потреби в часі на перенесення даних з одних пристроїв на інші й установку необхідного софта на домашні комп’ютери;

  • не втрачають продуктивності.

   ​

Проте використання віддаленого доступу несе в собі й проблеми:

   
❌знижується рівень захисту інформації;
❌збільшується ризик некоректної роботи віддаленого доступу через різноманіття пристроїв, які для нього використовуються;
❌повільні канали зв’язку затримують виконання роботи.

    
Як вирішити дані загрози та організувати ефективний віддалений доступ з будь-якого домашнього пристрою? 

Citrix Virtual Apps and Desktops

    

- це вирішення питання з організацією віддаленого доступу для співробітників.

   

Значна перевага Citrix перед конкурентами - можливість швидко розгорнути дане рішення, використовуючи сценарій Remote PC Access. Також для використання Citrix Virtual Apps and Desktops не потрібно купувати додаткового обладнання.

   

ІТ-служба зможе постійно захищати і контролювати корпоративну мережу, пристрої та інформацію, а користувачі отримають безпечний віддалений доступ: 

   

✔ із будь-якого місця                                    ✔ на будь-якому пристрої                          ✔ у будь-якій ситуації                                      ✔ незалежно від швидкості зв'язку

     

Citrix Virtual Apps and Desktops надає можливість приєднатися до політики BYOD, яка в умовах карантину є найбільш оптимальною.

ПЕРЕВАГИ CITRIX VIRTUAL APPS AND DESKTOPS

Використовуючи віддалений доступ від CITRIX адміністратори можуть вносити зміни, наприклад, установлювати оновлення, як на один конкретний корпоративний комп’ютер, так одночасно й на декілька або на всі. 

Упровадження ОС Windows або додатків окремо на всі комп'ютери вимагатиме придбання окремих ліцензій для кожного з них. Із даним рішенням потрібно купити тільки одну ліцензію, і кожен співробітник зможе скористатися перевагами програми безкоштовно.

Конфіденційні дані додатків залишаються в безпеці. У галузях, де потрібен захист конфіденційних даних, інформація може зберігатися в централізованій базі даних, а не на фізичному апаратному забезпеченні, яке може бути втрачено або викрадено.

Сервери Citrix дозволяють використовувати віддалений доступ для операційних систем на базі Windows, Mac або Linux.   

Лише за допомогою Citrix можна доставляти віртуальні програми та десктопи з будь-якої загальнодоступної хмари, включаючи Microsoft Azure, Amazon AWS, Google Cloud Platform і Oracle Cloud.

Рішення Citrix Virtual Apps and Desktops сертифіковане за стандартом «Загальні критерії» для відповідності найвищим стандартам забезпечення безпеки.

У Microsoft і Citrix є 230 000 спільних клієнтів і десятки мільйонів користувачів, які щодня використовують дані рішення. Наприклад, розробники Microsoft тісно співпрацювали з Citrix при створенні пакета оптимізації в реальному часі HDX для Skype для бізнесу - єдиного схваленого Microsoft рішення на ринку.

Citrix і Google співпрацюють з моменту, як пристрої Chromebook в 2011 році вперше вийшли на ринок. Пристрої Chrome з Citrix Virtual Apps and Desktops дають організаціям можливість провіжінінга, централізованого управління та доставки корпоративних додатків і даних із високою безпекою по будь-якій мережі.

СФЕРИ, ДЛЯ ЯКИХ БУДЕ ОСОБЛИВО КОРИСНИМ ДАНЕ РІШЕННЯ

ОХОРОНА ЗДОРОВ'Я

ФІНАНСИ

ОСВІТА

ВИРОБНИЦТВО

УРЯД

Використовуючи Citrix Virtual Apps and Desktops, ви зможете подбати про безперебійність бізнес-процесів, безпечну та ефективну роботу своїх працівників, незалежно від їх місцезнаходження.


Подбайте про якісний віддалений доступ для своїх співробітників уже зараз – скористайтеся можливостями Citrix Virtual Apps and Desktops!

Залишайте заявку на консультацію,
щоб дізнатися більше про можливості

VIRTUAL APPS AND DESKTOPS

Київ, вул Печенізька 32

+380 (44) 489 32 26